Informacje z dnia 2021-07-31

Prace na ulicy Kolumny na odcinku od Carrefoura do ulicy Bieszczadzkiej zostały zakończone. Dojazd do nas jest już możliwy zarówno dla pojazdów osobowych jak i ciężarowych. Zapraszamy wszystkich do naszej nowo wyremontowanej siedzimy. Nowe maszyny, nowe budynki, a co za tym idzie nowe możliwości. Spróbuj i oceń sam!

Informacje z dnia 2020-09-13

Z powodu ograniczonego ruchu i dużych trudności w poruszaniu się po ulicy Kolumny postanowiliśmy rozpocząć prace związane z rozbudową i modernizacją naszych warsztatów naprawczych. Dojazd do firmy jest cały czas możliwy, ale utrudniony. W razie problemów zadzwoń do nas, my przyjedziemy do Ciebie.

Informacje z dnia 2020-06-17

Na ulicy Kolumny na odcinku od Carrefoura do ulicy Bieszczadzkiej rozpoczęły się prace budowlane związane z budową kanalizacji dla okolicznych mieszkańców. Na tą chwilę udostępniony jest jeden pas ruchu w stronę ulicy Bieszczadzkiej (kierunek wschód). Z drugiego pasa zerwany jest asfalt. Dojazd do firmy jest możliwy, lecz utrudniony. Na drodze stoi znak zakaz wjazdu, a pod znakiem tabliczka, że nie dotyczy docelowych wjazdów gospodarczych. Zalecamy dojazd do nas od ulicy Rzgowskiej (od strony Carrefoura).