Roboty drogowe na ulicy Kolumny – ZAKOŃCZONE

 • Ocena: 10,00
 • Liczba głosów: 13
 • Liczba komentarzy: 5
Prace drogowe na ulicy Kolumny

Prace na ulicy Kolumny na odcinku od Carrefoura do ulicy Bieszczadzkiej rozpoczęły się prace budowlane związane z budową kanalizacji dla okolicznych mieszkańców. Na tą chwilę udostępniony jest jeden pas ruchu w stronę ulicy Bieszczadzkiej (kierunek wschód). Z drugiego pasa zerwany jest asfalt. Dojazd do firmy jest możliwy, lecz utrudniony. Na drodze stoi znak zakaz wjazdu, a pod znakiem tabliczka, że nie dotyczy docelowych wjazdów gospodarczych. Zalecamy dojazd do nas od ulicy Rzgowskiej (od strony Carrefoura).

Będziemy na bieżąco informować Was o postępach w budowie.

Przepraszamy za utrudnienia.

Prace na ulicy Kolumny na odcinku od Carrefoura do ulicy Bieszczadzkiej zostały zakończone. Dojazd do nas jest już możliwy zarówno dla pojazdów osobowych jak i ciężarowych. Zapraszamy wszystkich do naszej nowo wyremontowanej siedzimy. Nowe maszyny, nowe budynki, a co za tym idzie nowe możliwości. Spróbuj i oceń sam!

ZAPRASZAMY!

← Poprzedni artykół

Komentarze: 5

 1. Tomasz Julewicz

  17 czerwca 2020 o 16:24

  Byłem wczoraj naprawić oponę. Na lewym pasie od strony Carrefour stała barierka uniemożliwiająca przejazd. Prawy pas był cały przejezdny. Na drodze stoi znak zakazu wjazdu, ale poniżej jest tabliczka, że nie dotyczy docelowych wjazdów gospodarczych.

  Oponę naprawiłem. Polecam i dziękuję.

  Odpowiedz
 2. Marek

  8 września 2020 o 18:10

  Byłem kilka dni temu w okolicy. Zamknięty jest cały czas pas w stronę Centrum Zdrowia Matki Polki i Carrefoura. Pas w stronę Tomaszowa jest cały czas otwarty. Samochody mijają się wzajemnie na odcinku zamkniętym. Jest trochę miejsca na zjazd, więc można przejechać.

  Odpowiedz
 3. Tomek

  13 września 2020 o 09:23

  Przedłużyli ostatnio odcinek zamknięty. Droga jest cały czas przejezdna jednym pasem, ale dłużej trzeba jechać na mijance. Pas remontowany zaczyna się niedaleko za Carrefourem, a kończy w tym samym miejscu, około 350 metrów przed siedzibą firmy. Korków na tą chwilę nie spotkałem.

  Odpowiedz
 4. Sąsiadka

  29 września 2020 o 16:31

  Przejazd cały czas możliwy. Znak zakazu wjazdu jest postawiony, ale jest tabliczka, że nie dotyczy dojazdów docelowych.

  Odpowiedz
 5. Daniel

  31 lipca 2021 o 21:08

  Dojazd do firmy jest już możliwy. Dziś byłem i potwierdzam. Położono nowy asfalt i całkiem przyjemnie i wygodnie się jedzie (jak na polskie warunki).

  Odpowiedz

Komentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *